Kingdom Come dostane češtinu, prozatím pouze pro cutscény

Artur „Megarana“ Komňacký se rozhodl zrealizovat projekt, při kterém dvacetičlenný tým poloprofesionálních herců a dabérů nadabuje česky všechny cuscény z nejoblíbenější české hry Kingdom Come.
horse-gcb1496f70_1920

Zdroj: Pixabay

Hra Kingdom Come Deliverance je jedna z vůbec nejpopulárnějších českých her. Jediné, co hráčům vadí a co hře vytýkají je anglický dabing. Uvítali by, aby u české hry byl i český dabing. Nyní se jim přání vyplní, protože Artur „Megarana“ Komňacký zrealizoval projekt, jehož cílem je česky nadabovat všechny cuscény z celé hry.

Celý dvacetičlenný tým se pak má skládat z poloprofesionálních herců a dabérů. V současné době probíhá část nahrávání i na dálku, ale i přes to je pro celý projekt velice důležitá kvalita pořízeného audia. I přes jistou míra amatérismu mají autoři projektu s tímto dabingem poměrně velké plány.

Rozhodli se oslovit tvůrce hry, Warhorse, aby zaštítil jejich počin a zároveň se rozhodli, že celý dabing vypustí na veřejnost v podobě filmu sestříhaného z česky nadabovaných cutscén. Již nyní má být dabování již z poloviny hotovo, ale přesný datum zveřejnění se prozatím neví. Každopádně je tento krok ze všech stran velice vítán.

Zdroj: Vortex

Přidat na Seznam.cz
ARCHIV