Among Us už má i vlastní film, který více přiblíží příběh této hry

Among Us zná snad celý svět. Jedná se o hru, kde hrajete buď za vraha a nebo za toho, kdo se před ním snaží uniknout. Kvůli své obrovské popularitě vznikl na motivy této hry film. Nejedná se sice o celovečerák, ale o třinácti minutový minifilm, na kterým pracovalo nezávislé studio Leegendaryfilms.
cinema-gbb2f7c7c6_1920

Zdroj: Pixabay

Příběh pojednává o žlutém kosmonautovi, kterého někdo zabije, a tak kapitán lodi svolá nouzové setkání. Zde už to probíhá jako ve hře a posádka se stejně jako samotní hráči Among Us domlouvají, kdo by tak mohl být vrahem. Zaznívají zde hlášky jako, že je někdo „sus“ a lokace jako známy MadBay.

Leegendaryafilms nejsou žádnými nováčky a spolupracovali s herci, jako jsou Kevin Hart a Ice Cube. Studiu byly poskytnuty prostory The Imperial Lasertag Academy v Německu a společně s kulisami se tak jedná o věrohodný interiér vesmírné lodi. Snímek se tak může srovnávat i s některými Hollywoodskými tituly.

Na film se můžete volně podívat na Youtube a pokud jste fanouškem Among Us, je to téměř povinnost. Dozvíte se také menší příběhové vysvětlení, proč by někdo pobíhal po lodi a zabíjel ostatní astronauty. Své dojmy nám můžete sdělit v komentáři.

Zdroj: Kanál Jay & Arya, Nerdfix

Přidat na Seznam.cz
ARCHIV