Česká hra umožní vybudovat si vlastní město v Mezopotámii, beta testování otevřeno

Studio Nepos Games se chystá 17. února vydat novou českou hru Nebuchadnezzar, která umožňuje přidat se mezi beta testery již nyní. Hra slibuje prožít na vlastní kůži vše od osidlování Mezopotámie až po dobytí Babylonu Peršany.
jerusalem-g62f2927b0_1920

Zdroj: Pixabay

Nová česká budovatelská strategická hra Nebuchadnezzar, pocházející ze studia Nepos Games, by měla vyjít podle poslední ověřených zpráv 17. února. Navíc byl v současné době publikován i nový trailer, který nás má ještě více nabudit.

Cena za novou hru by měla být 20 EUR a k prodeji bude na Steamu nebo na GOGu. Celá hra nás pak zavede do dob Mezopotámské říše, kde je naším cílem vybudovat silné a soběstačné starověké město.

V této hře se vychází z izometrického rozdělení společnosti na tři kasty s tím, že každá sociální vrstva si vyžaduje jiné věci ke svému uspokojení. Pro dokonalý rozvoj města je pak zapotřebí logicky uspokojit všechny tři kasty.

Zdroj: Nepos.Games

Podle vývojářů je v této hře nezbytné se nejen věnovat rozkvětu vlastního města, ale je zapotřebí také vybudovat dobré diplomatické vztahy s okolními městy. Navíc zde bude kladen důraz i na takové detaily jako je čistota. Zbytky v ulicích měst se budou hromadit a bude to mít vliv na sociální vývoj obyvatel. Pokud bude vše uklizeno, lidé to ocení.

V rámci hry si můžete na vlastní kůži prožít historické osídlení oblasti, až po dobytí Babylonu Peršany, které se odehrálo zhruba v 6. století př. n. l. Hráče jistě potěší i fakt, že titul vyjde i v českém jazyce a dle vývojářů samotných uspokojí každého od nováčka po mazáka. V případě, že nechcete čekat až do února, můžete se již nyní přihlásit do uzavřeného beta testování.

Zdroj: Vortex

Přidat na Seznam.cz
ARCHIV