Cyberpunk 2077 podle vývojářů stále obsahuje chyby

Cyberpunk 2077 je už za dveřmi a my se dozvídáme další novinky od vývojářů. Hned ze začátku finanční ředitel CD Projekt RED Piotr Nielubowicz hlásí, že už k žádným odkladům nedochází a hra vyjde 10.prosince na 100 %. Tomuto tvrzení dosvědčují už naskladněné krabice připravené k distribuci.
city-g8cbba1411_1920

Zdroj: Pixabay

Další na řadě jsou DLC, o kterých se prý podle vývojářů dozvíme až po vydání základní hry, aby nám nějak neztěžovali průchod a dodávají, že jako u Witchera budou zdarma. A co se týče multiplayeru, o tom bychom jsme se měli dozvědět v prvním čtvrtletí příštího roku a mělo by se jednat o samostatný titul.

Chyby prý hra pořád obsahuje, ale vydavatelé říkají, že si jich nikdo většinou nevšimne a dodávají, že v takhle velké hře se jich úplně nedá vyvarovat. Na Xboxu a PS4 prý hra běží báječně a mnohonásobně lépe, než bychom mohli očekávat na tak rozlehlém světě.

V poslední je tu miláček internetu a jeden z herců ve hře Keanu Reeves, který tvrdí, že si prý po hru zamiloval, a to ji ještě celou nedokončil. Aby taky jo, když projít hru trvá desítky hodin. Nicméně nám nezbývat než těch pár dnů počkat, abychom si mohli 10. prosince Cyberpunk zapnout na svém vlastním počítači.

Zdroj: Eurogamer

Přidat na Seznam.cz
ARCHIV