Nová FIFA 21 nabídne nové animace, mohou vás stát i míč

Nové konzole jsou tady, a tak vývojáři z EA Sports příchází s next-gen verzí jejich nejslavnější hry FIFY, konkrétně FIFY 21. Hráči se tak mohou těšit na nové animace, vylepšení detailů a hratelnosti. Tyto novinky vychází už 4. prosince a majitelé hry na předchozích generacích ji mohou převést na nové. To ale neplatí, pokud máte deskovou verzi.
football-257489_1280

Zdroj: Pixabay

S updatem můžeme očekávat 60 fps a rozližení až 4K. Další technologie přináší lepší vykreslení fyziky hráčů, tak aby nepůsobili jako roboti. Bohužel tyto nové a prodloužené animace mohou znamenat, že než doběhnout, tak vás může protihráč zfaulovat čí okrást o míč.

Vylepšené detaily přináší třeba vyobrazení deformace svalů fotbalistů, míče či samotných vlasů, což se zdá jako malichernost. Připravit se také můžeme na propracované oslavy hráčů, když padne branka, kdy nebude reagovat pouze autor gólu a pár vyvolených, ale všichni ostatní fanoušci a hráči, jak už na lavičce nebo na samotných tribunách.

Počítat také můžeme s rychlejším nahráváním hry a majitelé PlayStationu 5 potěší spolupráce triggerů u ovladače, které budou reagovat například na to, když váš hráč nebude mít sílu běžet, kdy tlačítko bude klást větší odpor. Interagovat budou i nové karty aktivit, přes které můžete skočit rovnou do hry.

Jestli se vyplatí si kupovat novou FIFU na next-gen konzole, necháme na vás, ale máme špatnou zprávu pro majitele PC, kde se bohužel žádná změna nekoná. Vývojáři prý chtějí nechat PC verzi, co nejvíce přístupnou pro kohokoliv. Doufejme, že se to ale změní a budeme si moci vychutnat tyto vylepšení i na počítači.

Zdroj: RealSport101.com

Přidat na Seznam.cz
ARCHIV