První hra pro Unreal Engine 5 je na světě

Jistě většina z vás již slyšela o Unreal Enginu 5. To, o čem jste nejspíš, ale neslyšeli je hra jménem Dreamhouse: The Game od studia DeSand Game Studios. Podle dostupných zpráv by měla hra umožnit vyzkoušet si práci stavebního inženýra.
home-g54cd8e1fb_1920

Zdroj: Pixabay

Tato hra by měla být velmi komplexním simulátorem stavění domů (jsem si jist, že jste to rozhodně dle názvu nečekali). Vývojáři slibují, že hra by měla obsahovat velkou paletu objektů, možnost naskenovat si do hry vlastní objekty, rozsáhlou a realistickou demolici a fotorealistickou grafiku.

Jak by se hra ale měla hrát? Vývojáři tvrdí, že byste měli začínat (stejně jako v reálném životě) od nuly. Tedy začínáte s myšlenkou výdělku, kde se zaměříte na různé rekonstrukce, interiérového designera či údržbáře.

Hratelnost by měla být dokonce tak klíčovým prvkem, že by mělo být možné, aby vás vytopilo nedbale položené potrubí, nebo by vám měl moct spadnout na hlavu celý dům, pokud to opravdu spackáte. Celkově hra vypadá zajímavě a měla by podporovat i VR, takže nezbývá nic víc, než čekat, co se z toho vyvrbí.

Zdroj: Vortex

Přidat na Seznam.cz
ARCHIV