Doom I a II nabízí pařbu v otevřeném světě

Pekelná střílečka Doom je známá tím, že má kolem sebe komunitu lidí, kteří ji ji různě modifikují, jak už že ji hrají na těhotenském testu, nebo různými módy uvnitř hry. Mezi tyto nadšence patří i modder s přezdívkou ddadd, který si usmyslel, že legendární Doom I a jeho pokračování Doom II předělá na open world hru.
handheld-game-console-g3d4fb8c04_1280

Zdroj: Pixabay

V dnešní době se každé studio snaží o to mít svoje hry zasazené do velkého otevřeného světa. To ovšem nebylo možné v době minulé, kdy na to prostě nebyly potřebné kapacity. Takže starší hry, jako právě Doom musíte prostě projít skrz a nikde nemáte možnost chodit, jak chcete vy. To se ale rozhodl ddadd změnit a přinést tak mod přinášející otevřený svět Dooma.

Skrz původně oddělené levely jedničky i dvojky teď můžete libovolně cestovat a plnit je klidně na přeskáčku. Mezi nimi můžete také potkat různé postavy, další zajímavé věci a tajná místa. Upgradovat svoje vybavení můžete pomocí bodů získané za zabíjení monster. Prostě open world jak má být.

Tvůrce ještě dodává, že je lepší mod udělaný k Doom II než k prvnímu dílu. Vy si můžete obě dvě rozšíření Freeroam pack stáhnou na tomto linku. Jestli si mod zkusíte a třeba i dohrajete celý, dejte svůj názor do diskuze, jak se vám líbil.  Nám zbývá vám jen popřát hodně zdaru!

Zdroj: Vortex

Přidat na Seznam.cz
ARCHIV