Epic Store free2play hry a naše recenze na ně

Většina z vás si nejspíš již všimla štědrosti Epic Storu, jenž každý týden vydává hry, ať už indie hry (hry od nezávislých tvůrců, většinou bez vydavatele) nebo plnohodnotné AAA tituly (velké hry produkované velkými studii jako třeba Watch Dogs od Ubisoftu). Tento týden se objevili dva RPG tituly od společnosti Obsidian. Obsidian můžete znát například od hry Fallout: New Vegas, kde se postarali o naprosto skvělý příběh. Zde se nejspíše většina lidí dozvěděla o existenci studia, a o tom, jak dobře umí tvořit atmosféru a postavy v ději.
epic-gamer-5390935_1920 (1)

Zdroj: Pixabay (odkaz)

Asi tedy nikoho z vás nepřekvapí, že dvě hry, které Epic rozdává zdarma od studia Obsidian, budou tak příběhové, jak to je snad jen možné a nabídnou vám postavy, na které nezapomenete během pár dnů. Jedná se o RPG s top-down pohledem, který jsme mohli vidět například u Baldurs Gate nebo Divinity Original Sin.

Co se týče následující novinky od Epicu, jedná se o 15 her, které budou rozdávat po dobu 15 dní s tím, že na každou hru budete mít možnost vyzvednutí v ten daný den. Ovšem bylo by dobré zmínit možnost, že bude probíhat recyklace již dříve rozdaných her.

Zdroj: Pixabay (odkaz

Poslední věc, o které se dnes pobavíme jsou naše recenze na Epic Free hry. Jelikož se nebude stíhat vydávat každý den recenze na danou hru, rozhodl jsem se, že začnou takzvané Epic Rychlovky, ke kterým se přidají i Tyranny a Pillars of Ethernity. Epic Rychlovky budou probíhat tím způsobem, že pokud se stane podobná akce jako se bude dít právě 17. prosince, vyjde recenze na všechny hry určitého žánru z titulů, které se rozdaly (tzn. Pokud vyjde 5 akčních her, 5 RPG a 5 strategií, tak vyjdou 3 videa kde rychle zhodnotíme dané tituly podle žánrů daných her).

Zdroj: Epicgames.com (odkaz)

Přidat na Seznam.cz
ARCHIV