Jaká je nejlepší hra – víme, kdo vyhrál The Games Awards a jak dopadl Cyberpunk

Jako každý rok se tradičně uskutečnila akce The Game Awards, vyhlašující mimo jiné nejlepší hru roku. Tentokrát bohužel moderátor Geoff Keighley nevystupoval před žádným publikem, ale i přes to nic nebránilo vypuknutí akce. Už zmiňovaný nejlepší titul vyhrála survival PS4 exkluzivita The Last of Us II.
trophy-1674911_1280

Zdroj: Pixabay (odkaz)

Studio Naughty Dog stojící právě za vývojem hry roku oceňuje tato anketa také za nejlepší akční dobrodružství, příběh, nejlepší herecký výkon Laury Bailer v roli hlavní postavy The Last of Us II a další. RPG roku získává Final Fantasy VII Remake od Squere Enix. Populární Among US se samozřejmě také dočkalo ocenění, a to za nejlepší mobilní a multiplayerovou hru.

Ceny The Game Award ale nebyly jenom o vyhlašování, nabídli nám také zajímavé novinky, jako je oznámení nového Mass Effectu od BioWare, či pokračování RPG série Dragon Age a ukázka traileru k Ark 2. Ve všude zmiňovaném Among Us byla potvrzená nová mapa s názvem The Air Ship a zajímavá také byla pre-show ke hře Loop Hero, retro pixelart RPG.

Nedávno vydaný Cyberpunk 2077 se ani na nominace nedostal, protože vyšel příliš pozdě. Jak jste spokojený s výsledky vy, změnili byste něco a těšíte se na příští The Game Awards? Celý seznam vítězů ve všech kategoriích naleznete na tomto linku.

Zdroje: The Game Awards, Vortex

Přidat na Seznam.cz
ARCHIV