Vyzkoušeli jsme Elite Dangerous z Epic Games

Pokud vás bude zajímat více o této hře, koukněte na náš Youtube kanál, kde zjistíte veškeré informace. Nezapomeňte tam rovnou hodit like, odběr a zvoneček, aby vám neunikly další recenze.
c

Zdroj: Pixabay

Elite Dangerous je MMO RPG hra, kde můžete být kýmkoli. Bude záležet pouze na vás, jakou cestu si zvolíte, ať už žoldáka, banditu, lovce odměn či obyčejného obchodníka. Hra se odehrává v naší galaxii a v budoucnosti (nikoliv před dávnými časy ve vzdálené galaxii).

Pokud něco tuto hru vyzdvihuje, tak rozhodně váš vliv na celou galaxii, jelikož máte možnost brát úkoly od různých frakcí. Pokud úkol zdárně splníte, získáte tím lepší vztahy s danou frakcí a posílíte ji. Pokud nějaká frakce bude dostatečně silná, může se rozhodnout zabrat část galaxie jiné frakce.

Hra má i velmi dobrý end game, kde si budete moct postavit vlastní planetární základnu nebo obrovskou loď, která má i přistávací rampy.

Celkově je hra velmi zdařeným vesmírným simulátorem, čímž si vysloužila 9 z 10. I přes úžasné zpracování má stále pár mínusů. Mezi ně spadá repetetivnost, ze začátku těžší zvykání na ovládání a někdy je nutnost něco dohledat na Redditu či Wiki hry, což by některým lidem mohlo pochopitelně vadit.

Zdroj: Uživatelské hodnocení, EliteDangerous.com

Přidat na Seznam.cz
ARCHIV