Zaklínač je zdarma ke stažení se spoustou bonusů

Téma Zaklínač si po celém světě našlo velkou základnu fanoušků a příznivců, kteří milují jak příběh samotný tak i hru Zaklínač, která se aktuálně nabízí ve třetí verzi. CD Projekt Red však nyní uveřejnil první verzi hry ke stažení zdarma, navíc přidává i několik bonusů.
bonus-g814f3ae32_1920

Zdroj: Pixabay

Zaklínač je velice populární literatura, díky které vznikla i filmová předloha a následně i počítačová hra. Nyní se hra Zaklínač dostala již do třetí verze a mnoho z hráčů ji zná takřka nazpaměť. Pokud jste však již pozapomněli první díl nebo jste ho vůbec nehráli, teď máte možnost.

CD Projekt Red nabídl první díl Zaklínače – The Witcher: Enchanced Edition – v GOG Galaxy zcela zdarma. Stačí si nainstalovat GOG Galaxy a v záložce „Recent“ můžete zvolit Zaklínače a potvrdit vytvoření vaší kopie. Zároveň musíte samozřejmě odsouhlasit podmínky.

Jedná se o jedinečnou příležitost, proto si zařiďte svou kopii co nejdříve, protože nikdo neví, kdy se CD Projekt Red rozhodne tuto akci zase stáhnout. Touto kopií nezískáte jen samotnou hru, ale také wallpapery, mapy, soundtracky, rozhovory a spoustu dalších zajímavých bonusů.

Zdroj: DSOGaming.com (odkaz)

Přidat na Seznam.cz
ARCHIV