Harry Potter: Hogwarts Legacy se opozdí, je novým adeptem na hru roku 2021

Nová hra Harry Potter: Hogwarts Legacy ze studia Avalanche Software přijde kvůli Cyberpunku a kvůli koronavirové epidemii o rok déle. Podle expertů je to velice dobré rozhodnutí, protože se tak může stát hvězdou letošního roku a nebude zastíněn očekáváním Cyberpunku.
harry-potter-4073863_1280

Zdroj: Pixabay.com (odkaz)

Avalanche Software plánoval, že nás překvapí ke konci minulého roku s novou hrou Harry Potter: Hogwarts Legacy. Původní termín této hry se téměř kryl s termínem vydání Cyberpunku, ale možná naštěstí pro Harryho Pottera dojde k odložení.

Nová hra tak nebude zastíněna slávou a aférami kolem Cyberpunku a může se klidně stát hitem letošního roku. Mnoho expertů považuje tuto hru za jednu z nejočekávanějších RPG roku 2021, popřípadě i roku 2022 – to záleží na tom, jak moc budou přísná opatření související s pandemií.

Vydavatele nového hry je oficiálně studie Warner Bros. a poběží na Unreal Engine. Dá se očekávat, že toto nebude jediný odklad, protože Cyberpunk zasáhl celý herní svět a v souvislosti s pandemií to žádné studie nechce riskovat. O odkladů dalších her vás budeme postupně informovat.

Zdroj: Polygon.com (odkaz)

Přidat na Seznam.cz
ARCHIV