Cheateři zaplavili Call of Duty: Warzone – vývojáři tvrdě zakročili

Cheaty jsou staré, jako hry samotné a v některých případech mohou úplně zkazit celý dojem ze hry. V dnešní době to není jiné a například v multiplayeru Counter Strike nebo Call of Duty: Warzone. Nově se vývojáři rozhodli masivně zakročit proti všem cheaterům.
war-venue-494345_1920

Zdroj: Pixabay.com (odkaz)

Všichni lidé, kteří hrají jakékoli kompetetivně  multiplayerové hry si určitě jsou vědomi problému s cheatery, a to kdekoliv. Jsou problémem ať už v Counter Strike: Global Offensive, Valorantu a samozřejmě i v ostatních hrách, to ovšem nevoní vývojářům hry Call of Duty: Warzone.

Vývojáři Call of Duty: Warzones včera večer potvrdili zabanování přes 60,000 cheaterů v jedné masivní vlně. Přesto zde musím podotknout, že při vydání výše zmíněného titulu zabanovali něco přes 300,000 cheaterů, což je jak povzbudivé z toho důvodu, že se o hru starají, tak zároveň smutné, jelikož cheateři akorát přidávají vývojářům práci.

K poslední takovéto vlně banů došlo v září minulého roku, během kterého jich bylo zabanováno přes 20,000,a to díky anti-cheat programu EngineOwling. Rád bych ještě dodal, že všichni, kteří měli tento program nainstalovaný a aktivní, tak byli z poslední banovací vlny vynecháni úplně.

Zdroje: PCGamer.com (odkaz)

Přidat na Seznam.cz
ARCHIV