Dandara – brazilská plošinovka, která překvapí

Jak jsem vám minule slíbil, tak dnes učiním, takže se uvelebte k této recenzi na hru Dandara. Pokud čtete recenze, tak bych vás chtěl jen obeznámit s tím, že máme i youtube kanál, kde jsou veškeré recenze nahrány a namluveny, a pokud se vám budou líbit, budu jedině rád za nějaký ten odběr, like či komentář.
rating-4068907_1920

Zdroj: Pixabay.com (odkaz)

Hra Dandara je plošinová skákačka, ale i přesto je inovativní v hratelnosti nebo spíš skákání. V Dandaře se totiž nepohybujete klasicky WASD a neskáčete na platformy, abyste se dostali výš, či abyste přeskakovali nějakou překážku. Zde se totiž pohybujete pouze pomocí skákání, jelikož skáčete na stropy, podlahu a stěny, jelikož gravitace je něco, co hlavní hrdinku Dandaru zrovna dvakrát netankuje.

Celou hru procházíte, pardon proskákáváte, skrze různé druhy prostředí od lesíka až po město. Cestou narážíte na různé nepřátele a truhly, které vám poskytují různé předměty jako třeba mapu nebo vylepšení pro rukavici. Mezi nepřáteli jsou i v této hře BOSSové, kteří vás někdy potrápí a jindy si řeknete, že jsou až podezřele jednodušší.

Celkově je hra suprová, a to hlavně díky tomu, že pojem skákačka dovedla do doslovnosti a zároveň zábavnosti. Hra se příjemně hraje a hezky nás provádí příběhem, což je vždy dobré.

Celkově tedy Dandaře uděkuji krásných 8/10.

Zdroj: PCGamer.com (odkaz)

Přidat na Seznam.cz
ARCHIV