Místo tradičního BlizzConu nás Blizzard zve na virtuální BlizzConline

Blizzard oznamuje jejich letošní akci BlizzConline, který nahrazuje už tradiční každoroční BlizzCon. Proběhnout má za dva týdny během 19. a 20. února. Celá akce je pro všechny zdarma a samozřejmě, jak už název napovídá, proběhne úplně online. Událost bude ve znamení narozenin Blizzardu slavícího 30 let.
smartphone-1445489_1920

Zdroj: Pixabay.com (odkaz)

Vše začíná v pátek 19.2. ve 23:00 našeho času, kdy proběhne zahajovací ceremoniál, na kterém nebudou chybět ukázky těch nejnovějších updatů přicházejících do her, jak World of Warcraft, Hereos of the Storm a nových rozšířeních pro Hearthstone. Novinky také přijdou pro budoucí tituly Diablo 4, Overwatch 2 a mobilní Diablo: Immortal.

Následně budete mít možnost si vybrat jeden ze šesti připravených kanálů. Každý z nich se bude zabývat jinými hrami a tématikou podle vaší preference. Další den od 21:00 BlizzConline pokračuje. Tentokrát bude více zaměřenější na Q&A s vývojáři a komunitní soutěže, jako cosplay přehlídky.

Podrobnější seznam Blizzard nepřináší a naskýtá se tak příležitost ke spekulacím ohledně obsahu a novinek, co letošní BlizzConline přinese. Časový plán bude odhalen těsně před začátkem akce, i když nebudou uvedeny konkrétní data a časy. Jelikož je vstup zdarma tak místo prodeje vstupenek začal prodej speciálních virtuálních balíčků ke 30. výročí.

Zdroj: Polygon.com (odkaz)

Přidat na Seznam.cz
ARCHIV