Mistr světa v League of Legends má pracovní úraz – třese se mu ruka

Pokud jste si mysleli, že e-sport je jak pohádka, ve které se vám téměř nic nemůže stát, či se vám nemůže kvůli nějakému fyzické dysfunkci obrátit kariéra vzhůru nohama, tak vám musíme oznámit, že opak je pravdou.
gamer-3159227_1920

Foto: Pixabay

Hráč jménem Showmaker, jenž je nyní uznáván jako mistr světa hry League of Legends, by vám o tom mohl vyprávět. Korejský hráč ShowMaker nedávno na svém ranním streamu odhalil, že se u něj projevují náhlé tiky v ruce. Tyto tiky se ovšem neprojevují záškuby, ale spíše prudkým třasem. 

Nyní je tento korejský mid-lane (hraje ve hře League of Legend na středové lince) týmu DWG KIA (DAMWON Gaming) v korejské nemocnici, aby mu s tímto třasem pomohli. Tento třes se u ShowMakera projevuje již několik dní a je zde jistá možnost, že je také jedním z důvodů prohry proti jejich rivalům z Gen.G, k níž došlo minulý čtvrtek.

Tým DWG KIA se ovšem i přes tuto prohru umístil na prvním místě v jarní LCK (nejvyšší korejská liga). Nezbývá než jen doufat, že se nynější nejlepší mid-laner světa uzdraví co nejdříve, aby se mohl následně účastnit playoff, jenž se koná na Islandu, a to již 31. března.

Zdroj: Profigamers.cz (odkaz)

Přidat na Seznam.cz
ARCHIV