Utajovaná trilogie Tomb Raider vyjde na Microsoft Store za pár dní

V neděli 7.března se na Microsoft Store objevil balíček s názvem Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy. Ihned však zmizel. Bylo u něho uvedeno datum vydání 18. března, ale cena obsažena nebyla. Mělo by se jednat o kolekci tří legendárních her Tomb Raider, Rise of the Tomb Raider a Shadow of the Tomb Raider se všemi vydanými dlc.
tomb-raider-3838414_1920

Zdroj: Pixabay.com (odkaz)

Bohužel spíše, než remastrované verze her nás bude čekat znovu vydání už vydaných titulů, a to nejspíše díky připravovanému Netflix anime, které bude probíhat časově právě po této trilogii. I podle obchodu by se mělo jednat o jakýsi prequel k tomuto právě připravovanému seriálu.

V popisu, který Microsoft s produktem samozřejmě odstranil, stálo, že Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy je kompletní edice oceňovaných originálních her Tomb Raider. Kolekce má obsahovat veškerý obsah definitivních edicí od každého kriticky uznávaného titulu, které už byly zmíněné v úvodu.

Čekat by nás podle Microsoft Store mělo desítky dechberoucích hodin prozkoumávání, hádanek a klasických bojů o přežití s legendární archeoložkou Lara Croft. Přes všechno by se nejspíše mělo jednat o výhodnou koupi všech těchto hráči prověřených titulů. Uvažujete o pořízení tohoto balíčku?

Zdroj: PcGamer.com (odkaz)

Přidat na Seznam.cz
ARCHIV