Valheim má nový mód – umožní zahrát si na vojáka z anime Attack on Titan

Valheim je hra, která si získala prakticky od vydání srdce mnoha hráčů, a jak to tak bývá, začaly i v této hře vznikat módy od hráčů. Díky tomuto módu, který je inspirován animem Attack on Titan, se budete moci vrhat na větší monstra jako jsou trollové, draci či enti, a to pomocí nové harpuny.
sword-3144759_1280

Foto: Pixabay

Tento mód vytvořil uživatel s přezdívkou DickDangerJustice a nazval jej celkem výstižně Attack on Valheim. V tomto módu si sice neužijete zařízení přímo z anime, ale namísto toho budete mít harpunu, díky které se budete moci přitáhnout na zadní stranu nepřátel a sekat je, jak jen vám to výdrž dovolí. (Pokud chcete tak si můžete klidně dát „pouze“ okružní jízdu na drakovi či jiné potvoře.)

Tento mód již teď můžete naleznout na stránkách Nexusu, ovšem moder sám varuje, že mód je zatím v experimentální fázi, a to především v multiplayeru. Pokud tedy chcete PVP s jiným hráčem a chcete využívat tuto harpunu, dojde možná k něčemu nečekanému. Na druhou stranu zkoušení módů je součástí zábavy, ne?

Přesto, že mód nepůsobí nějakým extrémně krásným dojmem, věříme, že se s ním dokážete zabavit na dlouhou dobu, a doufáme, že autor dodá ještě nějaký patch, který mód udělá hezčí a efektivnější.

Zdroj: Gamesradar.com (odkaz)

Přidat na Seznam.cz
ARCHIV