Xbox a EA spojili své síly a nabídnou hráčům 60 nových titulů zdarma

Xbox propojil své síly s herní platformou EA Play. Nově tak můžou předplatitelé Xbox Game Pass využívat veškerých herních titulů i výhod EA Play naprosto zadarmo.
game-4479445_1920

Foto: Pixabay

Společnost Microsoft a společnost Electronic Arts se rozhodly mezi sebou uzavřít oboustranně výhodné partnerství. Díky tomu mohou předplatitelé služeb Xbox Game Pass Ultimate a Xbox Game Pass on PC využívat zdarma i členství v EA Play.

Služba EA Play stojí 99 Kč měsíčně, ale pro ty hráče, kteří mají konzoli Xbox včetně Xbox Game Pass nebo klasický počítač s Windows 10 se již další poplatky účtovat nebudou. Postačí, když budou platit své členství ve službě Xbox Game Pass za 259 nebo 399 Kč měsíčně.

Foto: Pixabay

Podle vyjádření obou zmiňovaných společností jde o zefektivnění práce pro hráče a jejich snadnější pohyb mezi platformami. Již nyní tak můžou hráči využít na šedesát titulů od EA, jako například Star Wars: Jedi, FIFA20, Need for Speed Heat nebo známé The Sims. Spolu s možností volného přístupu získají hráči i exkluzivní slevy na digitální obsah, odměny či herní výzvy, které až doposud byly určeny jen a pouze členům EA Play.

Zdroj: News.xbox.com (odkaz)

Přidat na Seznam.cz
ARCHIV