V létě se můžeme těšit na 5 nových velkých titulů od Microsoftu a Bethesdy

Na Xbox Era fóru v posledních dnech unikla zajímavá informace o počtu nově chystaných her od Microsoftu a Bethesdy. Tu gigantická korporace před pár měsíci začala vlastnit, když zakoupila společnost ZeniMax Media. Sám ale Microsoft uvádí, že bude vývojářské studio pořád alespoň z části nezávislé.
lotus-4628588_1920

Foto: Pixabay

Jak už bylo zmíněno, tak německý Insider Klobrille napsal na fórum, že by se mělo v létě tohoto roku uvést minimálně pět AAA her právě od Bethesdy a studií Xbox Games. Ukázat by se nám měli formou trailerů, či jako demo verze daných her.

I když jsou všechno zatím jenom spekulace a nic není vůbec jisté, tak je možné, že se v letních měsících dočkáme pátého dílu Forza Horizon anebo zcela nové hry Omen tvořenou Arkane Studios, které je známé hlavně sérií Dishonored a novými Wolfensteiny.

Diskusi si můžete sami přečíst na tomto odkaze. Všechny tyto hry už možná vyjdou na povrch dříve, a to na letošní konferenci E3, která proběhne za několik týdnů v červnu. I kdyby nevyšli tento rok žádné nové hry, myslím, že se můžeme těšit alespoň na nové trailery a upřesnění už oznámených her.

Zdroj: zing.cz (odkaz)

Přidat na Seznam.cz
ARCHIV