Steam rozdává hru zdarma, která potěší hlavně hráče tahových her

Dobrou počítačovou hru miluje snad každý. Kdo by pak ale nechtěl mít dobrou hru zcela zdarma. Herní platforma Steam se rozhodla přenechat zadarmo jeden z nejlepších titulů z roku 2018. V praxi vám bude stačit, pokud budete mít zřízený účet na Steam, což je otázka dvou minut.
fantasy-gdf7650be5_1280

Foto: Pixabay

Řeč je o hře Warhammer 40 000: Gladius – Relic of War, která pochází z dílny Proxy Studios. Mělo by jít o jednu z prvních tahových 4X strategických her ve světě Warhammer, kde si hráči mohou vybrat jednu ze čtyřech frakcí. Během hry pak hráč podstupuje různé hádanky a využívá chopnosti k odemykání vzpomínek z dětství. Každé vaše rozhodnotí může mít zásadní vliv na celou dějovou linku.

Když se kouknete na recenze uživatelů na Steamu, zjistíte, že jsou věštšinou pozitivní a uživatelé zde chválí dobrou hratelnost založenou především na rozhodování a výkonu jednolitvých postav. Objevila se zde například i recenze, kde hráč popiuje, že ho hra od začátku vtáhla do děje.

Popis hry Warhammer 40 000: Gladius – Relic of War

Warhammer 40,000: Gladius – Relic of War je tahová strategická hra založená na populárním sci-fi univerzu Warhammer 40,000. Vyvinula ji společnost Proxy Studios a byla vydána v roce 2018.

Hra se odehrává na planetě Gladius Prime, která je brutální a nehostinná. Hráči mají možnost vybrat si jednu z čtyř herních frakcí: Impérium, Space Marines, Orkové nebo Necroni. Každá frakce má své vlastní jedinečné vlastnosti, jednotky a hratelnost.

Cílem hry je ovládnout planetu Gladius Prime a získat tajemný artefakt nazvaný Relikvie války (Relic of War). Hráči se musí vypořádat s nepřátelskými jednotkami, vybudovat své vojsko, rozšiřovat své území a bojovat o klíčové body na mapě.

Warhammer 40,000: Gladius – Relic of War se vyznačuje silným důrazem na strategii a taktiku. Hráči musí správně využívat své jednotky, plánovat útoky, taktizovat a přizpůsobovat se různým situacím na bojišti. Hra také nabízí rozsáhlý strom výzkumu, který umožňuje hráčům vylepšovat své jednotky, technologie a budovy.

Grafický design hry je temný a atmosférický, věrně zachycuje dystopický svět Warhammer 40,000. Hra také nabízí bohatý singleplayerový režim, ve kterém hráči mohou prozkoumávat příběhovou kampaň každé frakce, a také multiplayerový režim, kde se mohou utkat s ostatními hráči.

Warhammer 40,000: Gladius – Relic of War je skvělou volbou pro fanoušky Warhammer 40,000, kteří hledají strategickou hru s hlubokými mechanikami a brutální atmosférou. Hra nabízí náročnou a vysoce znovuhratelnou zkušenost, která potěší jak nováčky, tak i zkušené stratégy. Samotná akce na Steamu pak trvá celý týden až do 1.6.

Zdroj: GamingBible.com (odkaz)

Přidat na Seznam.cz
ARCHIV