Doom pro Switch byl zrušen, můžete si však zahrát na těhotenském testu

Mnoho hráčů se nemohlo dočkat nového Doom Eternal, a tak si jej předobjednali dopředu. Nyní však mají uživatelé Nintenda Switch obavy, protože jejich předobjednávky byly z ničeho nic zrušeny. Přitom podle všech dostupných informací se již v březnu objevovali zprávy na PS4, Xbox One i PC, že Doom Slayer bude k dispozici právě i na Nintendu Switch.
doom-eternal-doomguy-sword

Zdroj: oficiální

Veškeré obavy jsou však podle posledních informací zcela zbytečné. Vývojáři z Bethesdy se vyjádřili následovně: „Ačkoliv je Doom Eternal 100% na cestě k brzkému vydání v digitální podobě na Nintendu Switch, absence fyzického vydání v obchodech způsobila rušení předobjednávek.“

Pokud si tedy někdo fyzicky předobjednal Doom, měl by mít nárok na vrácení plné částky. Zároveň vývojáři povzbudili fanoušky, že chtějí ještě během tohoto měsíce vydat nové informace a detaily ohledně chystané hry. Prozatím si tedy můžete zkusit nostalgicky zahrát originál Dooma třeba na těhotenském testu.

Podle dostupných zpráv a informací z Twitteru je skutečně možné zapařit si Dooma na těhotenském testu, který má podobný výkon jako počítače v devadesátých letech. Je však pravda, že musel být samotný test trochu upraven, kdy byla obrazovka vyměněna za černobílý displej s rozlišením 128×32. Sám autor této exkluzivní konzole přislíbil, že uveřejní v budoucnu i návod, jak si ji vyrobit doma svépomocí.

Zdroj: Zing.cz

Přidat na Seznam.cz
GAMEBOT