Aloy z Horizon Zero Dawn klepe na dveře, ovšem na dveře Fortnitu

Většina z nás si jistě pamatuje postavu Aloy, za kterou jsme si mohli zahrát ve hře Horizon Zero Dawn z roku 2017. Nový díl se k nám pomalu ale jistě blíží, není tedy divu, že Epic bude vydávat další skin, kterým bude právě již výše zmíněná Aloy.
fortnite-gb27c8d87b_1920

Foto: Pixabay

V nové sezóně Fortnitu, jenž se nazývá „Primal“, se bude naše oblíbená hrdinka cítit jako doma. Přidán nebude jen skin pro postavičku ale i pro kluzák, v tomto případě se bude jednat spíše o ptáka jménem Glinthawk, se kterým jsme se ve hře setkali (a lehoulince ho pošimrali svými šípy).

Toto oznámení vlastně není ani tak překvapivé, když si vzpomeneme na několik posledních licencovaných postav, které si Fortnite vzal pod svá křídla. Přeci jen se mezi těmito postavami nachází třeba i Master Chief, Kratos nebo nedávno i Lara Croft.

Krom nadcházejícího skinu Fortnite taky představil offroadové pneumatiky, díky kterým byste měli být schopni jezdit prakticky po celém ostrově bez omezení. Nové skiny by měly být ve hře dostupné od 15. dubna. Vývojové studio bohužel v tuto chvíli nezveřejnilo žádné bližší detaily.

Zdroj: The Verge.com (odkaz)

Přidat na Seznam.cz
ARCHIV