Hry pro společnost: jak se bavit s přáteli?

907

Jsme povinni zjistit, zda jste starší 18 let.

Foto: Freepik

Rychlý rozvoj internetu znásobil počet dostupných možností zábavy pro běžné uživatele. Nyní se hráči mohou skvěle bavit hraním vzrušujících her kdykoli během dne. Deskové a virtuální hry vám poskytnou řadu možností zábavy a umožní vám spojit hraní s přátelskou atmosférou. Pro večírek s přáteli si můžete vybrat poker, nebo si můžete najít nějaké mezinárodní online casino, kde stránky nabízejí hry jako ruleta nebo výherní automaty. Ale abyste nemuseli dlouho hledat, můžete se vydat na Winmachance. Bude to zajímavé a vzrušující. Pojďme se tedy podívat na to, jaké hry si můžete zahrát?

Pravda nebo výzva

Během večírku neuděláte chybu, když se budete chovat pravdivě nebo akčně. Jak už název napovídá, hráči si střídavě vybírají mezi „pravdou“ a „akcí“. Volba „pravda“ znamená, že hráč musí správně odpovědět na otázku. Naopak „odvaha“ znamená, že hráč musí vykonat libovolný zadaný příkaz.

Možná budete chtít nastavit limit pro zadávané příkazy nebo typy kladených otázek, aby se účastníci nedostali do trapných nebo nepříjemných okamžiků. Kromě toho rozhodněte, jak se budou hráči střídat.

Můžete například vytvořit online gramofonovou desku se jmény všech účastníků. Po roztočení přijde na řadu hráč, na jehož jménu se ukazatel zastaví. Účastníkům můžete dát možnost přeskočit svůj tah, protože nechcete nikoho nutit k provádění činností nebo odpovídání na otázky, které jsou mu nepříjemné. Jakmile však hráč třikrát vynechá svůj tah, automaticky hru opouští.

Drobnosti

Jedná se o zábavnou párty hru s velkým zapojením. Hostitel bude klást otázky a účastníci se budou snažit správně odpovědět. Nejprve se rozhodněte, jak chcete hru hrát. Účastníky můžete rozdělit do týmů, abyste maximalizovali zábavu. Týmy mohou soutěžit mezi sebou nebo hrát různé kvízy v odpočinkových místnostech. Bez ohledu na to, jak budete hrát, tým nebo hráč, který správně odpoví na otázku, získá bod.

Předem si také promyslete kvízové otázky. Můžete se ptát na konkrétní téma, například na filmy nebo historii. Pokud je účelem vašeho večírku oslava Vánoc, Halloweenu nebo Dne díkůvzdání, můžete klást otázky související s touto tradicí. Nakonec zvítězí tým, který získá nejvíce bodů.

Virtuální tajemná vražda

Jedná se o jednu z nejlepších online párty her. Ve hře na vyšetřování vražd si můžete spolu s ostatními účastníky vyzkoušet své detektivní schopnosti. Účastníci jednoduše hrají různé role s konečným cílem zjistit totožnost vraha. Můžete si zvolit téma, abyste večírku dodali ten správný tón. Také můžete hráčům přidělit různé role a poslat jim balíčky postav. Můžete účastníky požádat, aby přišli v kostýmech, které odpovídají jejich postavám.

Můžete účastníky požádat, aby pro zobrazení scény použili tematická virtuální pozadí. Během hry můžete tajně vyhledávat informace a sdílet je s ostatními hráči. Vzhledem k tomu, že šeptání bude téměř nemožné, můžete k předávání informací hráčům použít přímé zprávy nebo posílat textové zprávy. Na konci hry musí členové týmu identifikovat zločince ze seznamu podezřelých.

Foto: Freepik

Catan

Tato návyková desková hra vás zavede do doby osidlování divokých hranic. Čeká vás neobydlený ostrov, který si můžete přivlastnit, a království, která můžete vybudovat, takže obchod a rozšiřování vaší civilizace je hlavní prioritou.

Při rozhodování, kde zapustit kořeny, se však musíte mít na pozoru. Krajina se při každé hře mění, což znamená, že budete muset dávat velký pozor na to, kde se usadíte. To proto, že zdroje závisí na pravděpodobnosti a hodech kostkou – určitá místa přinášejí zboží častěji, takže nakonec všichni soutěží o „nejlepší“ místa. Moudrá volba může zvýšit nebo snížit vaše šance na výhru, což znamená, že předvídavost je odměněna.

„Zkus se nesmát.“

Jedná se o jednu z nejnostalgičtějších online párty her. Jak už název napovídá, účastníci se budou snažit nesmát, zatímco party vypráví vtip. Musíte se dohodnout na hráči, který bude určen jako „komik“. Během hry bude určený komik vyprávět vtipy a dělat legrační věci, aby ostatní hráče rozesmál.

Chtěli byste, aby účastníci nechali zapnuté kamery a mikrofony, abyste mohli sledovat reakce všech účastníků. První účastník, který se začne smát, vypadává ze hry. Cílem hry je být posledním účastníkem, který zůstane ve hře bez smíchu. Pokud nechcete mít vítěze, můžete z hráče, který se začne smát jako první, udělat dalšího „komika“.

A co online hry? Nejlepší virtuální hry pro společnost

Společné hraní s přáteli ve virtuálním prostředí je skvělý způsob, jak spojit zábavu a herní vzrušení, zejména pokud se nacházíte na různých místech nebo dokonce na různých kontinentech.

15 zábavných aktivit pro vzrušující kooperativní hry

Nyní se pojďme podívat přímo na 15 zábavných virtuálních her pro vzrušující hru s přáteli:

Minecraft

Minecraft se stal fenoménem virtuální zábavy, protože je to svobodný svět, kde můžete s přáteli stavět, objevovat a společně přežívat. Vytvářejte jedinečné světy a dobrodružství týmovou prací. Tato hra podněcuje vaši kreativitu a podporuje interakci. Vytváříte si vlastní prostředí a určujete, jak bude probíhat každé vaše herní sezení.

Foto: Freepik

Rocket League

Rocket League kombinuje fotbal a motoristický sport, ve kterém řídíte auta a snažíte se vstřelit gól do virtuálních branek. Tato hra je ideální pro soutěžní duely a společné zápasy s přáteli.

Fortnite

Fortnite je jednou z nejoblíbenějších her pro více hráčů na světě. Kombinuje prvky přežití, budování a aktivní střelby proti soupeřům. Vytvořte si tým snů a bojujte o přežití v dynamických bitvách.

Mezi námi

Arkádová hra, která si získala miliony srdcí. Among Us je hra pro více hráčů, ve které se s přáteli ocitnete na vesmírné lodi, přičemž jeden z účastníků je zrádce. Úkolem je zjistit, který z vás je zrádce, než se loď potopí. Tato hra nabízí zajímavou hratelnost a možnost řešit hádanky společně.

League of Legends

League of Legends je online bojová hra pro více hráčů, ve které si vybíráte šampiony a bojujete proti ostatním hráčům. Důležitou roli hraje týmová spolupráce, takže si budete muset najít čas na taktizování s přáteli.

Mario Kart Tour

Pokud vám chybí staré dobré hry od Nintenda, Mario Kart Tour vám přinese nostalgii a radost. Závoďte s přáteli na klasických tratích s využitím různých předmětů a jedinečných schopností.

Overwatch

Pokud máte rádi týmové střílečky, Overwatch je skvělá volba. Soutěžte v týmových bitvách ve stylovém sci-fi světě, kde má každá postava své vlastní unikátní schopnosti. Vytvářejte strategie a bojujte o vítězství se svými nejlepšími přáteli.

Spaceteam

Spaceteam je hra pro více hráčů, ve které jste s přáteli členy posádky vesmírné lodi a musíte společně řešit různé hádanky a zadávat si příkazy. Tato zábavná hra dokonale rozvíjí schopnosti týmové spolupráce a smysl pro humor, které se vám budou hodit i v reálném životě.

Stardew Valley

Stardew Valley je simulátor farmaření, ve kterém si můžete vytvořit a spravovat vlastní farmu. Pozvěte do svého světa přátele a společně rozvíjejte svou farmu.

Párty balíček Jackbox

Jackbox Party Pack je v podstatě sbírka vzrušujících společenských her. Můžete se k nim připojit pomocí mobilních zařízení a hrát různé oblíbené hry, které rozveselí každého na jakékoli party.

Člověk: Pád na plocho

Ve hře Human: Fall Flat ovládáte komické postavičky a snažíte se řešit hádanky, překonávat překážky a dovést svého hrdinu k vítězství. Díky komiksové fyzice je hra obzvlášť zábavná.

Drawful 2

Drawful 2 je hra s kreslením a hádáním slov, která zaručuje spoustu legrace. Skládejte své kresby a snažte se pochopit, co chtěli nakreslit ostatní.

Červi W.M.D.

Ve slavné hře Worms ovládáte tým virtuálních červů a bojujete proti sobě. Používejte zbraně a taktiky k likvidaci nepřátel a přežití. Tato hra nabízí mnoho různých nástrojů k likvidaci nepřátel, díky čemuž je každá bitva jedinečná.

Trine 2

Trine 2 je pestrá logická hra, ve které spolu s přáteli ovládáte tři různé postavy s jedinečnými schopnostmi, které řeší hádanky a bojují s nepřáteli.

Starbound

Starbound vám a týmu vašich přátel nabízí rozsáhlý prostor k prozkoumání. Postavte si základnu, bojujte s mimozemskými tvory a cestujte na různé planety v kteroukoli denní dobu a na jakémkoli zařízení.

Závěrečná část

Ať už se jedná o stolní nebo online hru, hraní s přáteli může být zábavným a vzrušujícím způsobem trávení volného času. Ve skutečnosti si můžete zahrát i výherní automaty, kde v Praze najdete nejlepší výherní automaty, si přečtěte zde.

Vyberte si některou z výše popsaných zábavných her a vydejte se na vlastní dobrodružství ve fiktivních světech. Je to skvělý způsob, jak se odpoutat od každodenního shonu, strávit čas se svými oblíbenými přáteli a načerpat energii na další dny!

Martin Novotný, autor článku, píše: „Rád bych upozornil na online hry. Opravdu to může být docela zábavná záležitost při setkání s přáteli. Právě týmové hry nyní trhají všechna hodnocení: World of Warcraft, Overwatch, Fortnite. V tomto výčtu bychom mohli ještě dlouho pokračovat. Faktem je, že večer s přáteli může být díky virtuálním hrám vzrušující. A to je skvělá věc! „

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

 

 
 
 
 

Přidat na Seznam.cz
Přihlásit přes Seznam
ARCHIV