Foto: Freepik

Na platformě Epic Games budou k dispozici zdarma ke stažení od 25. dubna do 2. května další dva tituly. Docela nás překvapilo, že tentokrát to budou tituly celkem zajímavé. Jedná se o hry Industria a LISA: Definitive Edition.

INDUSTRIA

Industria je první osobní střílečka, která vás zavede do alternativní reality krátce před pádem Berlínské zdi. Hra se zaměřuje na pátrání po zmizelém kolegovi v temné a tajemné dimenzi. Ponořte se do akčního a dobrodružného světa, kde čekají nebezpečí a tajemství na každém rohu.

LISA: Definitive Edition

LISA: Definitive Edition je kompletní zážitek z RPG hry, který zahrnuje původní příběhové RPG LISA: The Painful a jeho pokračování LISA: The Joyful. Hráči se ocitnou v postapokalyptickém světě plném morálních rozhodnutí a úskalí. Prozkoumejte Olathe, zemi zasaženou katastrofou, a čelte těžkým rozhodnutím, která ovlivní osud vašich postav.

Obě hry přinášejí nové funkce a aktualizace, včetně vylepšené grafiky a rozšířených možností hraní. Jestliže máte rádi střílečky nebo RPG, neváhejte si tyto hry zdarma stáhnout na Epic Games od 25. dubna do 2. května a zažijte jedinečné dobrodružství!