JAK HODNOTÍME

Testované hry jsou hodnoceny na škále od 1 do 10. Jde o rychlé číselné vyjádření kvality dané hry s ohledem na podobné tituly nebo na jiné tituly v žánru. Hodnocení je subjektivní a je pouze doplňkem textové recenze. V recenzi se pak dozvíte, proč daná hra dostala konkrétní ohodnocení.

10 – Fantastická

Toto hodnocení se prakticky neuděluje, protože patří jen titulům, které naprosto vyčnívají nebo které přicházejí s něčím revolučním. Takové hry jsou velice často používány i po letech jako nostalgická vzpomínka na kvalitní hru.

9 – Skvělá

Tato hra je povedená a vyčnívá nad ostatní hry v konkrétním žánru. Jsou po technické, grafické i zvukové stránce vyjímečné. Je to ale jen propracovaná hra z jednoho žánru a neposouvá herní průmysl dál.

8 – Výborná

Zde máme hry, které jsou propracované a dobře odvedené, nicméně se v nich nachází nějaké chyby, které ale nejsou zásadní.

7 – Velmi dobrá

Tuto hru si zamilujete jako fanoušek žánru, protože jste ochoten ji odpustit i větší chyby. Někdy bývá hůře zpracovaná a jindy zase chybí propracovaný děj. Nicméně fanoušci si v ní najdou své.

6 – Dobrá

Jde o zábavný titul, který ale trpí poměrně velkým množství nedostatků a chyb, které kazí celkový dojem.

5 – Průměrná

Zde jsou pak hry, které jsou pro chyby hůře hratelné, ale také hry, které jsou prostě nudné a nemají žádný spád.

4 – Podprůměrná

Tato hra je nezábavná, nudná, rozbitá a plná chyb. Prostě pokud máte na večer jiné plány, tak si ji raději odpousťte.

3 – Fuj

U této hry litujete, že vám zabírá místo v počítači. Někdy má tolik chyb, že je zázrak ji vůbec spustit.

2 – Hrůza

Úspěchem u těchto her je, že se dají zapnout. Je zde tolik chyb, že jsou nehratelné. Jsou špatně zpracované a postrádají snad úplně vše.

1 – Žumpa

I přes velkou snahu zde jen těžko naleznete něco pozitivního. Tato hra je tak rozbitá, že ji ani nezapnete. Jde spíše o parodii, co zabírá místo.

Přihlásit přes Seznam
ARCHIV