Foto: Gamebot, autor: Lukáš Erlebach

Design a pohodlí Buxton BTW 6600 jsou navržena jako špunty do uší, které se pohodlně usadí. Díky hmotnosti pouhých 3,9 g jsou mimořádně lehká a pohodlná i při celodenním nošení. Uzavřená konstrukce zajistí, že nebudete rušeni okolím, což oceníte zejména při cestování nebo v práci.

Zvuková kvalita S frekvenčním rozsahem 20 až 22 000 Hz a citlivostí 105 dB/mW nabízejí Buxton BTW 6600 špičkovou zvukovou kvalitu. Díky 10mm měničům a podpoře kodeků A2DP, AVRCP a HFP získáte čistý a kvalitní zvuk, ať už posloucháte hudbu nebo hrajete hry. Impedance 32 Ohm zajišťuje efektivní fungování i s méně výkonnými zdroji zvuku.

Funkce a ovládání Buxton BTW 6600 disponují širokou škálou funkcí, které zvyšují uživatelský komfort. Mezi základní funkce patří hlasový asistent, přepínání skladeb, přijímání hovorů a ovládání hlasitosti. Integrovaný směrový mikrofon zajišťuje kvalitní hovory a handsfree použití. Ovládání je intuitivní a uživatelsky přívětivé, jak je vidět ve videu.

Výdrž baterie Jedním z hlavních benefitů těchto sluchátek je jejich výdrž. Na jedno nabití zvládnou až 5 hodin nepřetržitého poslechu, a s nabíjecím pouzdrem získáte dalších 15 hodin, což dává dohromady úctyhodných 20 hodin. To je více než dost pro celodenní používání.

Voděodolnost S certifikací IPX4 jsou Buxton BTW 6600 odolná proti stříkající vodě, což je činí ideálními pro sport a outdoorové aktivity. Nemusíte se tedy bát deště nebo potu během intenzivního tréninku.

Závěr Buxton BTW 6600 jsou výbornou volbou pro každého, kdo hledá kvalitní bezdrátová sluchátka s dlouhou výdrží baterie a vynikající zvukovou kvalitou. Díky lehkému a pohodlnému designu, odolnosti vůči vodě a široké škále funkcí jsou ideální pro každodenní používání. Ať už cestujete, sportujete, nebo pracujete, tato sluchátka vás rozhodně nezklamou.

Děkujeme společnosti Buxton za zapůjčení sluchátek Buxton BTW 6600.

Zdroj: Uživatelské hodnocení IT pro Tebe, informace poskytnuté společností Buxton